فنگ شویی بر این اساس است که رنگ ها اثر قوی و قابل توجهی روی افراد و عملکرد مغزی آن ها می گذارد. چند مدل از این اثر ها اینگونه است: برای خوش شانسی از رنگ قرمز استفاده می شود. این رنگ بهترین گذینه برای ورودی منزل است. زرد و بنفش رنگ های مبارک و سودمندی برای روحیه انسان تلقی میشوند.برای تازگی و رشد از رنگ سبز استفاده می شود.

رنگ های تیره باعث احساس آرامش و گاهی ممکن است باعث پایین آوردن خلق شوند. درحالی که رنگ های روشن باعث افزایش انرژی و شروع انجام کار می شوند.

در حالی که در دکوراسیون کاربرد دارند در فنگ شویی به عنوان وسیله ای برای جذب کردن حرکت یا تغییر جهت انرژی بکار برده می شود. در فنگ شویی اغلب دایره ها به شکل دایره و هشت ضلعی هستند.

ضرورت بکارگیری ساعت در فنگ شویی اندازه گیری گذر زمان است. فضاهای زیادی در خانه برای قرار دادن ساعت وجود دارد. آشپزخانه اتاق نشیمن واتاق کار از بعترین جاها هستند. وجود ساعت در اتاق خواب ضرورت دارد.

در فنگ شویی بکار بردن نقاشی های متعدد می تواند انرژی محیط را از لحاظ سلامتی دانش خانواده عشث شهرت و ثروت افزایش دهد. برای افزایش طول عمر و سلامتی بیشتر عکس هایی از آهوی کوهی درخت کاج یا باکبو در سمت راست نصب می کنند. برای ایجاد فضای دانش و معرفت از رنگ زرد و بژ برای محیط استفاده می شود. برای پیشرفت شغلی اتاق کار را در قسمت شمالی خانه قرار می دهند. از رنگ سفید برای استحکام پیوند خانوادگی استفاده می شود. برای ایجاد روابط سالم بین اعضای خانواده از گل های زرد در گلدان سرامیکی زرد استفاده می شود. و نیز برای افزایش اعتماد به نفس عکس کوهی به شکل لاک پشت پشت سر خود قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *